درباره ما

درباره ” خارجه رو “

ابتدا باید عرض کنم که بنده ، محمد حاتمیان از شما بابت حضور در وب سایت خارجه رو بسیار خرسندم.

قبل از هر چیزی باید عرض کنم که شما با مراجعه به این لینک در سایت اداره اقتصاد کشور اتریش میتوانید از مجوز ما برای فعالیتی که داریم بر اساس قوانین کشور اتریش مطلع شوید که هم اکنون دارای مجوز به شماره های 32835670 و 32549898 می باشیم.

امیدوارم اطلاعات مندرج در سایت درباره انواع روش های اقامتی به اتریش: اقامت هنرمندی ، ویزای دانشجویی اتریش ، ویزای جستجوی کار ، ویزای خود حمایتی ، ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اتریش و … و همینطور دیگر کشوها مانند پذیرش دانشجویی ایسلند، ویزای دانشجویی کشور ایتالیا، ویزای خود حمایتی اسپانیا و … که حاصل سال ها تلاش و مطالعه بی وقفه بنده و هم تیمی هایم برای اطلاع رسانی دقیق و درست به شما در مسیر مهاجرت است، کمک کننده باشه .

درباره ما در همین ابتدا باید عرض کنم که با کمال میل هرگونه انتقادی رو ازتون میپذیرم و از شما میخوام با ارسال مستقیم ایمیل به آدرس ایمیل : manager@kharejehro.com هر پیشنهاد یا انتقادی که به تیم ما دارید با بنده در میون بگذارید، به دیده منت میپذیرم و باعث خرسندی بنده است.

باید عرض کنم که بنده با سابقه ای بیش از 10 سال فعالیت در حوزه های مدیریتی و همچنین توسعه تجارت الکترونیک پس از مهاجرت به اتریش و در همان زمان مهاجرت با کسب اطلاعات در زمینه اخذ اقامت اتریش هرچند به سختی ، شروع به دادن مشاوره به دوستانیکه قصد مهاجرت به روش های مختلف و البته قانونی به اتریش را داشته اند، نمودم.

به دلیل نوع مهاجرت بنده و همسرم به اتریش که البته داستان مهاجرت ما بر کسی پوشیده نیست و با هشتگ داستان #مهاجرت_ما_به_اتریش در پیج اینستاگرام بنده در حال انتشار هست، اطلاعات بسیار زیادی را شخصا برای دریافت بهترین نوع اقامت ممکنه در اتریش برای خودمان بدست آوردم و لازم میدونم عرض کنم که در همه این سال ها اطلاعات با ارزشی را بدست آوردم که باعث شد برخی از موارد دست نیافتنی برای بسیاری از ایرانی ها دست یافتنی شود !

در تمام این سال ها به دلیل سیاست تیمی و اعتماد زیادی که بسیاری از دوستان در ایران به بنده و تیمم داشته اند ، ابتدا از طریق گروه تلگرامی که در آن، سال ها به عنوان ادمین حضور داشتم و در این سال های اخیر از طریق پیج اینستاگرامم به آدرس Mohammad.in.Austria اطلاع رسانی کرده و افتخار دادن مشاوره و انجام امور مربوط به پروسه مهاجرت به اتریش را داشتم، پس از سال ها فعالیت به دلیل داشتن کلاینت هایی از دیگر کشور ها و اتریش و البته به دلیل دریافت امکاناتی برای توسعه و ارایه سرویس های بهتر، مجوز های لازمه را از اتریش دریافت کردیم که با مراجعه به لینک اصلی در سایت اتاق بازرگانی یا همان اداره اقتصاد اتریش این مجوزها را ملاحظه بفرمایید.

درباره مادر نهایت در همه این سال ها به کرات از بنده درباره دیگر کشور ها پرسیده میشد که واقعا داشتن اطلاعات جامع و بروز توسط یک نفر امکان پذیر نیست و چنین ادعایی شبیه به طبلی تو خالیه، برای همین من تصمیم گرفتم با دیگر دوستانیکه در دیگر کشورها دارم تیم رو بزرگ تر کرده تا بتونیم در حوزه هایی که هم تیمی های من به دلیل مهاجرت کردن با همان روش و دریافت اقامت آن کشور ها، شروع به توسعه همکاری کنم.

کشورهایی مثل ایسلند ، اسپانیا و … که بزودی لیست آنها رو اعلام خواهم کرد.

شاید یکی از نقاط قوت تیم ما همین موردی است که هم تیمی های بنده کاملا به اموری که بهشون واگذار شده در زمینه اخذ اقامت کشورها مسلط اند.

تمامی اعضای تیم ما در هر کشور حداقل دارای 5 سال اقامت بوده و در حوزه ای که امور مشاوره بهشون محول میشه کاملا بروز هستند چرا که این فعالیت کار پاره وقت نبوده و درآمد اصلی تیم ما از ارایه خدمات در زمینه مهاجرت ، قبل و بعد از دریافت ویزا و اقامت متقاضیانی که به ما مراجعه میکنند هست.

جالبه بدونید ما مشاورینی را به شما اختصاص میدیم که با روش مورد تقاضای شما به آن کشور مهاجرت و سال هاست در آن زندگی و درباره همان روش بارها و بارها مشاوره میدهند، این یعنی درک صحیح از مسیر مهاجرتی شما و بروز بودن و این همان تفاوت بزرگ تیم خارجه رو با دیگر تیم های مهاجرتی است.

لازم میدونم یک موردی رو هم عرض کنم ، دوستانیکه بنده و هم تیمی های بنده رو میشناسند کاملا بر این امر واقفند که تیم ما در هیچ زمانی کیفیت را فدای پذیرفتن تعداد بیشتری متقاضی نکرده و نخواهد کرد و به همین دلیل در پذیرفتن برخی از پرونده ها معذوریت داریم، چرا که بنده به تمام پرونده ها نظارت مستقیم دارم و با داشتن پنل همکاری تهیه شده از شرکت مایکروسافت و همچنین گوگل و بستر جابجایی اطلاعات از طریق دراپ باکس ، احتمال خطای تیمی رو به پایین ترین میزان ممکن رسونده و سعی در حفظ اطلاعات شخصی شما داریم.

امیدوارم حتی اگر تمایل به گرفتن هرگونه سرویس غیر رایگان از ما را ندارید، مطالب رایگان و اطلاعات گسترده تیم ما در زمینه اخذ انواع ویزا و اقامت کشورها ، مندرج در سایت که در بسیاری از سایت های مهاجرتی دست نیافتنی است برایتان کاربردی بوده باشه و این بار هم برای کمک به دست رسی آسان به این اطلاعات تونسته باشیم خوب عمل کنیم.

از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت و شادی میکنم. محمد حاتمیان
محمد حاتمیان در اینستاگرام


درباره ما