اعلامیه حریم خصوصی خارجه رو

حریم خصوصی‌تان برایمان مهم است. این اعلامیه حریم خصوصی ماهیت داده‌های شخصی که خارجه رو پردازش می‌کند، نحوه پردازش آن توسط  خارجه رو، و اهداف مربوط به آن را توضیح می‌دهد.

خارجه رو  طیف وسیعی از محصولات و سرویس هایی  را ارائه می‌دهد که عبارتند از: محصولات مبتنی بر سرور که شرکت‌های تجاری سراسر دنیا برای تسهیل عملکرد از آن‌ها استفاده می‌کنند، دستگاه‌هایی که در منزل به کار می‌برید، نرم‌افزارهایی که دانشجویان در دانشگاه ها استفاده می‌کنند و سرویس‌هایی که مهاجرین برای دریافت اطاعات ، قبل یا بعد از مهاجرت استفاده می‌کنند. هرگونه ارجاع به محصولات و سرویس های خارجه رو در این اعلامیه شامل سرویس‌ها، وب‌سایت‌‌ها، برنامه‌ها، نرم‌افزارها، سرورها می‌شود.

لطفاً جزئیات مختص هر محصول را در این اعلامیه حریم خصوصی که ارائه اطلاعات مرتبط بیشتری ارائه می‌دهد بخوانید. این اعلامیه در مورد تعاملات خارجه رو  با شما، محصولات و سرویس های خارجه رو فهرست‌شده در زیر و همچنین سایر محصولاتو سرویس های  خارجه رو  کاربرد دارد که حاوی این بیانیه هستند.

داده‌های شخصی که جمع‌آوری می‌کنیم

خارجه رو  داده‌های شما را از طریق تعاملات ما با شما و از طریق فرم ها جمع‌آوری می‌کند. شما برخی از این داده‌ها را به‌طور مستقیم ارائه می‌دهید و ما برخی از آن‌ها را از طریق جمع‌آوری داده‌های مربوط به تعاملات، استفاده و تجربه شما از محصولاتمان کسب می‌کنیم. اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم به زمینه تعاملات شما با خارجه رو و انتخاب‌هایتان بستگی دارد که شامل تنظیمات حریم خصوصی و محصولات و قابلیت‌های مورد استفاده شما می‌شود.

وقتی از فناوری مورد استفاده شما و داده‌هایی که به اشتراک می‌گذارید صحبت می‌شود، گزینه‌هایی را در اختیار دارید. زمانی که از شما درخواست می‌شود داده‌های شخصی را ارائه دهید، می‌توانید این درخواست را رد کنید. بسیاری از سرویس های ما برای اینکه خدماتی را در اختیارتان قرار دهند، به برخی داده‌های شخصی نیاز دارند. اگر انتخاب کردید که داده‌های الزامی را برای ارائه سرویس یا قابلیتی فراهم نکنید، نمی‌توانید از آن سرویس یا قابلیت استفاده کنید. به همین ترتیب، چنانچه ما قانوناً ملزم به جمع‌آوری داده‌های شخصی یا وارد شدن به قرارداد با شما یا اجرای قرارداد باشیم و شما داده‌ها را ارائه ندهید، قادر نخواهیم بود که وارد آن قرارداد شویم؛ یا اگر این قرارداد مربوط به یکی از سرویس های موجود و مورد استفاده شما باشد، ممکن است مجبور به تعلیق یا لغو آن شویم. در صورت بروز چنین شرایطی در هر زمان، به شما اطلاع خواهیم داد.

در هنگام خرید سرویس ها :

خارجه رو  با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های خارجه رو قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، خارجه رو جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و خارجه رو تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

ثبت سفارش و پرداخت وجه :

با در نظر گرفتن اینکه پروسه بررسی و تایید برخی از سرویس ها زمان بر می باشد، خارجه رو مدت زمان 72 ساعت رو برای ارایه برخی سرویس ها در نظر گرفته است. لازم به ذکر است چون شما در حال خرید سرویس های خدماتی می باشید، بعد از خرید امکان برگشت وجه شما به هرچ شکلی مقدور نمی باشد.

ارتباط ما با مشتریان و کاربران و استفاده کنندگان از وبسایت ها :
همچنین خارجه رو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند با ارسال ایمیل به info@kharejehro.com عضویت دریافت خبرنامه خارجه رو را لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌های نوشتاری و صوتی و سلب حق اعتراض می‌باشد.
توجه داشته باشید که 30008786 و 10006000700500 شماره‌هایی است که خارجه رو از طریق آن برای کاربران و مشتریان داخل ایران و با شماره 0018018949161 برای مشتریان و کاربران خارج از ایران خود پیامک (اس‌ام‌اس) و یا پیام صوتی ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیام است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه خارجه رو را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
همچنین ممکن است خارجه رو از طریق شماره های 10008663 و یا 2000500666 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، پیام ارسال کند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان خارجه رو ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام خارجه رو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به support@Kharejehro.com اطلاع دهید.

محتوای جاسازی شده از دیگر وبسایت ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

نظرات کاربران، اطلاعات و نحوه استفاده از آن :

خارجه رو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، خارجه رو می‌تواند از اطلاعات ثبت‌ شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت خارجه رو، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌ الذکر به خارجه رو اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه خارجه رو را از خود سلب می‌کند. خارجه رو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای خارجه رو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که خارجه رو همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی خارجه رو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و خارجه رو حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌ دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های خارجه رو ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

خارجه رو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
از طریق ارسال ایمیل به آدرس زیر :
support@Kharejehro.com
و یا از طریق چت آنلاین موجود در وبسایت.

توافقنامه :

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین کاربر سایت («شما» و یا «کاربر» و یا «خریدار») و («ما» و «خارجه رو») است. خارجه رو طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سامانه خارجه رو را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب­سایت و یا عضویت در آن نماید.

استفاده از سامانه خارجه رو، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر به وب‌سایت، و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین خارجه رو و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌ که موادی از این قرارداد یا کلیت آن موردت وافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات خارجه رو را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع مورد قبول در روابط خارجه رو و کاربران خواهد بود.

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌ منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر و خارجه رو محسوب می‏‌شود.

الف- تعاریف:

 • فروشگاه آنلاین و services: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات، خدمات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.
 • محصولات دیجیتال: کالاها و خدماتی که امکان ارائه و دریافت آن‌ها را طریق اینترنت وجود دارد.
 • سامانه (پلتفرم) خارجه رو: یک فروشگاه آنلاین برای فروش خدمات مهاجرتی آنلاین مانند آموزش های آنلاین شامل متون، وویس و ویدیو، یا مشاوره های اینترنتی بر بستر اسکایپ و واتس اپ و دیگر ابزارهای ارتباطی و فایل‌های متنی و صوتی و ویدیو در همین زمینه که به‌ عنوان حق‌العمل کار طبق قانون تجارت عمل می‌نماید.
 • کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از سامانه خارجه رو استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در سامانه خارجه رو و فشردن دکمه ثبت‌ نام و یا خرید هر یک از سرویس ها اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌ برداری از سامانه خارجه رو می‌نمایند.
 • خریدار: کاربری است که به‌ عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در سایت خارجه رو می‌نماید.
 • فروشنده: کسی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی که به‌ واسطه خارجه رو اقدام به فروش یک محصول به‌ صورت آنلاین می‌نماید.
 • حساب کاربری: حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس http://www.Kharejehro.com که کاربر از طریق این حساب می‌تواند فهرست سرویس های خریداری‌ شده یا منتشر شده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت‌ شده و قابل‌ ویرایش و بروز رسانی است.
 • سرویس : هر یک از محصولات ارائه‌ شده توسط فروشندگان و سایت خارجه رو است.
 • تحویل محصول: منظور از تحویل محصول، اعطای مجوز استفاده از محصول بر اساس توضیحات مندرج در سرویس مورد نظر خریدار و یا ارائه دسترسی بر اساس فاکتور یا قرارداد بین کاربر و خارجه رو است.
 • کیف پول: یک مفهوم انتزاعی از کیف پول مرسوم که هنگام خرید و فروش آنلاین جهت نگهداری اطلاعات حساب افراد (اعتبار) در فروشگاه آنلاین استفاده می‌شود. اعتبار موجود در کیف پول از طریق خرید شارژ الکترونیکی قابل‌ افزایش است و معمولاً در صورت وجود اعتبار کافی در کیف پول کاربر، برای پرداخت صورتحساب، نیازی به استفاده از درگاه‌های پرداخت نیست و بر اساس مبلغ موجودی از اعتبار وی برای خرید سرویس مذکور کسر میگردد.
 • شارژ الکترونیکی: یک محصول الکترونیکی (معمولاً مختص همان فروشگاه آنلاین) است که کاربران با خرید و پرداخت مبلغ آن از طریق درگاه‌های بانکی موجودی کیف پول خود را افزایش می‌دهند. معمولاً با خرید شارژ الکترونیکی، مبلغی نیز به‌عنوان جایزه به کاربر (مشتری) اختصاص می‌یابد. (امکان افزایش شارژ برای مدیر سیستم نیز مهیا است)
 • تیکت: سند الکترونیکی که حاوی مکاتبات خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر و خارجه رو می باشد.
 • سیستم جامع تیکت: قابلیتی در حساب کاربری کاربران است که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر یا خارجه رو در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل‌ پیگیری است.
 • پشتیبانی: منظور از پشتیبانی، پاسخگویی به مشکلات مربوط به استفاده از محصول است.
 • وردپرس: یک سیستم مدیریت محتوا(به انگلیسی:CMS ) برای راه اندازی و ایجاد سایت‌ها و وبلاگ‌ها است.
 • ووکامرس: بخشی از سامانه خارجه رو است که عملیات مربوط به خرید و فروش را کنترل و مدیریت می‌نماید
 • درگاه پرداخت: یک سرویس تجارت الکترونیک است که کارت‌های بانکی را برای پرداخت جهت فروشگاه‌های آنلاین و سنتی پردازش می‌کند. درگاه پرداخت انتقال اطلاعات کلیدی بین پورتال پرداخت وب‌سایت خارجه رو به پردازنده/بانک را تسهیل می‌کند.

ب- مجوز استفاده:

1-      با توجه به این مفاد قرارداد حاضر، خارجه رو حق استفاده غیر انحصاری، قابل‌ فسخ و غیر قابل‌ انتقال از سامانه خارجه رو را به («کاربر») اعطا می‌کند. کلیه حقوق، مالکیت و منافع سامانه خارجه رو در مالکیت انحصاری خارجه رو است.

2-   کاربر می‌پذیرد صرفاً استفاده‌ کننده سامانه در سایت خارجه رو است و لذا هیچ‌ گونه رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت و نظایر آن با خارجه رو را ندارد و بدین سبب نمی‌تواند مدعی حقی گردد.

ج- مدت قرارداد:

قرارداد حاضر به مدت 6 ماه از تاریخ خرید سرویس در سامانه خارجه رو است. در صورتی که طبق بخش «ک» حساب کاربری مسدود نگردد، قرارداد به صورت خودکار به صورت 6 ماهه تمدید خواهد شد.

د- نمایندگی:

کاربر تضمین می‌نماید که به‌ عنوان اصیل و نه به نمایندگی از شخص دیگر از پلتفرم خارجه رو استفاده می‌کند. لذا درصورتی‌ که به نمایندگی از شخص دیگری درصدد استفاده از پلتفرم خارجه رو باشد، بدین‌ وسیله تضمین می‌نماید که حق پذیرفتن شرایط و مفاد قرارداد حاضر به نمایندگی از شخص موصوف را دارد.

‌ه- حساب کاربری:

1-      برای استفاده از خدمات سامانه خارجه رو بایستی هر کاربر، اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری ایجاد نماید.

2-      کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از سامانه خارجه رو و خرید محصول و سرویس ها را دارا هست. لذا درصورتی‌ که کاربر زیر ۱۸ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.

3-      کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌ شده در زمان ثبت‌ نام و خرید محصول را به‌ صورت صحیح و به‌ روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌ شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، خارجه رو مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌ صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روز رسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌ روز رسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.

4-      کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سامانه خارجه رو اقدام نماید.

5-      هر شخص صرفاً می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشند.

6-      در زمان ثبت‌ نام، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌ وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیر مجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به خارجه رو اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌ رسانی به خارجه رو انجام‌ نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌ شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

7-      کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به خارجه رو انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.

8-      مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات خارجه رو در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

9-      کاربر همۀ داده‌پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌ پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.

10-   کاربر آگاه است با ثبت‌نام در سامانه خارجه رو ، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سامانه خارجه رو دریافت نماید.

11-   کاربر می‌پذیرد که خارجه رو ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌ شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی خارجه رو با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط خارجه رو تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.

‌و- مالکیت معنوی:

1-      کلیه محتوای سامانه خارجه رو و طراحی ظاهری آن (feel and look) ازجمله علائم تجاری، لوگو، قالب سایت، اثراتی که تحت حمایت قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 هستند، متن، گرافیک، دکمه‌ها، تصاویر، صداها، کلیپ‌های تصویری، داده های گردآوری‌ شده و نرم‌افزار، متعلق به خارجه رو و یا فروشندگان بنا به مورد و تحت حمایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی مصوب 1382، قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 و قانون جرائم رایانه‌ای مصوب 1388 است.

2-      علائم تجاري موجود در سایت خارجه رو چه ثبت‌ شده باشند یا خیر، متعلق به خارجه رو و یا فروشندگان بنا به مورد است و به‌ موجب قرارداد حاضر هیچ مجوزی برای استفاده از آن‌ها داده نشده است و نمی‌توان بدون رضایت کتبی از خارجه رو بنا به مقتضی استفاده نمود.

3-      خارجه رو متذکر می‌شود که تمام حقوق مالکیت فکری متعلق به آن محفوظ است و اموال فکری متعلق به خارجه رو در زمره‌ ی با ارزش‌ترین اموال آن‌ها محسوب می‌شود و کلیه ابزارهای قانونی را برای حفظ آن‌ها به کار خواهد گرفت.

4-      همه مطالب در دسترس از طریق سامانه خارجه رو ، جزئی از اموال خارجه رو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار خارجه رو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای خارجه رو محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مطالب و اطلاعات موجود در سامانه خارجه رو صرفاً با مقاصد شخصی و با حفظ نام خارجه رو هستند.

‌ز- مالکیت معنوی محصولات:

1-         کاربر می‌پذیرد با خرید هر محصول، در واقع صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌ صورت غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، با محدودیت زمانی مندرج در توضیحات محصولات زمان دار به وی اعطا شده است.

2-         کاربر می‌پذیرد استفاده از محصول و سرویس ها، بایستی طبق مفاد و شرایط قرارداد حاضر صورت گیرد.

3-         کاربر آگاه است که فروش و پخش محصولات و سرویس ها، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، خسارات جبران ناپذیری را به خارجه رو وارد می‌نماید، بنابراین کاربر می‌پذیرد در صورتی که به سبب فعل یا ترک فعل وی، محصولات خریداری شده در سامانه خارجه رو ، در سایت یا پلتفرم . یا نرم افزار دیگر حتی با اعمال تغییرات، به صورت معوض یا رایگان در دسترس شخص ثالث قرار گیرد، به منظور جبران خسارت خارجه رو ، علاوه بر پرداخت کلیه مبالغی که بابت فروش و پخش محصولات شخصا یا شخص ثالث وصول کرده است، مبلغ 2000 یورو به وی پرداخت نماید.

ح- مسئولیت محدود:

1-      خارجه رو منتهای تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید ولیکن خارجه رو، مدیران، کارکنان یا نماینده آن تضمینی در رابطه سامانه خارجه رو یا محتوای آن از جمله از جهت کامل بودن آن‌ها به دلیل بروز شدن مکرر قوانین مهاجرتی نمی‌دهند؛ در هیچ یک از سرویس ها امکان ارایه تمامی اطلاعات ممکن نیست و خارجه رو در هر محصول و سرویس صرفا مطالبی را ارایه میکند که با تهیه آن‌ها کاربر توانایی رسیدن به نتیجه مورد نظر را داشته باشد و طبیعتا بابت خساراتی که به سبب افشای اطلاعات خطاها، اشتباهات و باگ‌های استفاده از سامانه خارجه رو به کاربران وارد می‌شود، مسئولیتی نخواهند داشت. همچنین خارجه رو هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر به ریسک خود از این وب‌سایت استفاده می‌نماید.

2-      خدمات خارجه رو به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه تضمین صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. خارجه رو هیچ‌گونه ضمانتی مانند بی‌عیب بودن و امنیت و …خدمات سامانه خارجه رو  نمی‌دهد. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد خدمات خارجه رو که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است.

3-      سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و خارجه رو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

ط- حل‌وفصل اختلافات:

کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا در ارتباط با آن از جمله در خصوص انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم انجام مذاکرات، و یا عدم حصول نتیجه ظرف یک‌ ماه پس از بروز اختلاف، هر یک از طرفین ‌می توانند اختلاف را به مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ارجاع نمایند که مطابق آئین داوری آن مرکز بصورت قطعی و لازم الاجراء حل و فصل گردد. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال لازم الاجراء است.

ي- پرداخت:

1-      درصورتی‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب خارجه رو متحمل خسارت ازجمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌ و آمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت 10 برابر هزینه‌های صورت گرفته به خارجه رو خواهد بود.

2-      امکان بازگشت وجه شارژهای انجام‌شده در کیف پول به‌هیچ‌وجه وجود ندارد. در این راستا کاربر می‌پذیرد در صورت برقرار بودن شرایط مرجوعی محصول طبق مفاد قرارداد حاضر، تعهد به بازگشت وجه ظرف 6 روز از تاریخ قبول مرجوعی، فقط به‌صورت شارژ کیف پول انجام‌شده و کاربر می‌تواند محصول دیگری را از خارجه رو خریداری کند.

ك- قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری:

1.      خارجه رو در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای خارجه رو یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات خارجه رو را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به‌نحوه غیر انحصاری به شرح زیر می‌باشد:
1.1.           فروش و یا پخش محصولات و سرویس های خارجه رو به نحو مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها، نرم افزار ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر؛
1.2.           استفاده همزمان بر روی چندین دامنه؛
1.3.           در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌ نام در سامانه خارجه رو نماید؛
1.4.           کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد؛
تبصره: در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید خارجه رو حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود؛
1.5.           هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار خارجه رو شود؛
1.6.           توهین و یا افترا زدن به خارجه رو یا سایر کاربران و فروشندگان به هر نحو (از جمله به نحو غیر انحصاری از طریق پنل کاربری کاربر یا در فضای مجازی)
1.7.           به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید؛
1.8.           هرگونه تبلیغ محصول دیگر و ایجاد بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر از طریق پنل کاربری کاربر در وب‌سایت خارجه رو.
2.      کاربر می‌پذیرد در صورتی که حساب کاربری به سبب یکی از موارد فوق‌الذکر مسدود شود، افتتاح مجدد حساب کاربری در خارجه رو (غیر از بخش 1.4 ماده حاضر که یکی از حساب‌های کاربری پابرجا خواهد ماند)، استفاده مجدد کلیه محصولات خریداری شده و پشتیبانی محصولاتی که از طریق حساب کاربری مسدود شده صورت گرفته است، امکان نخواهد داشت. کاربر بدین‌ وسیله هرگونه ادعایی را در این مورد از خود سلب و ساقط می‌نماید.
3.      در صورتی که کاربر از سامانه خارجه رو ، محصولی را خریداری نکرده باشد، خارجه رو می‌تواند بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه طبق بخش «م»  مسدود نماید و دسترسی کاربر مذکور به خدمات خارجه رو را حذف نماید.
4.      در صورتی که به هر دلیل دیگری حساب کابری کاربر، مسدود شود، مقررات این ماده اعمال خواهد شد.

ل- بخش دیدگاه:

1-      بخش «دیدگاه» خارجه رو بستری برای به اشتراک‌گذاری تجربه خرید کاربران و طرح پرسش‌های مرتبط با محصولات است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط کارشناسان خارجه رو تائید نخواهد شد و متعاقباً در این بخش برای عموم به نمایش درنمی‌آید.

2-      بدیهی است خارجه رو در قبال صحت نظرات منتشر شده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران از نظر فنی و اطلاعاتی مورد تائید خارجه رو نیست و نباید کاربر صرفا بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص خریداری محصول تصمیم‌گیری نماید.

3-   نظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند.
کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.

4-      سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با محصول مورد نظر باشد.

5-      هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه‌ شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می‌شود.

م- ارتباطات الکترونیکی:

کلیه مکاتبات الکترونیکی میان کاربران و فروشندگان و نیز کاربران با خارجه رو در سیستم جامع تیکت خارجه رو صورت می‌گیرد. کاربر می‌پذیرد ارسال هرگونه اطلاعیه و ابلاغیه از طریق این سیستم به منزله ابلاغ تلقی می‌گردد.

‌ن- تحویل محصول:

1- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، بسته به نوع سرویس یا محصول خریداری شده، امکان استفاده از آن ظرف مدت 24 تا 72 ساعت فعال میشود . عدم دسترسی خریدار به دروس به دلیل عدم داشتن بستر اینترنت مناسب و یا عدم حضور در کلاس های آنلاین حضوری مانع تحویل محصول نمی‌گردد و تعهدی از طرف خارجه رو مبنی بر افزایش مدت زمان استفاده از محصول فوق و یا تغییر در شرایط استفاده از آن وحود ندارد، مگر ایراد واصله به دلیل عدم در دسترس بودن سایت به دلیل دان شدن سایت خارجه رو باشد.

2- کلیه سرویس های مشاوره ه خریداری شده بعد از برگزاری جلسه مشاوره حکم محصول فروش رفته را داشته و وجوه آن غیر قابل برگشت به کاربر و یا شارژ در حساب کاربری وی می باشد.

3- خریدار درصورتی‌ که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، شرایط امکان محصول شامل اعلام زمان مشاوره و یا لینک ورود به بخش آموزش در سرویس های آموزشی را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش خارجه رو اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی در این خصوص مسموع نیست.

4- در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، خارجه رو مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

5- خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت.

6- خارجه رو مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری‌ شده و تحویل‌ شده را ندارد.

س- امنیت و محرمانگی:

1-         به‌طورکلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه خارجه رو تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به‌ صورت محرمانه می‌نماید، با این‌حال از جانب احتیاط از خریداران و فروشندگان می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند. خارجه رو هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی‌پذیرد.
2-         خارجه رو با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود است.
3-         خارجه رو مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها و یا برنامه‌های مورداستفاده کاربر و فروشنده ندارد.
4-         خارجه رو مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.
5-         خارجه رو مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار و فروشنده، توسط اشخاص ثالث ندارد.
6-         خارجه رو موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌های موجود در حساب کاربری خریدار و فروشنده است و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
7-         خارجه رو تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فروشندگان و بازاریابان انجام می‌دهد از این‌ رو خارجه رو نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار، فروشنده، بازاریاب از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود است مسئولیتی ندارد.

ف- شرایط محصولات تحویلی:

1-    شرایط محصولات و سرویس ها در بخش جزییات محصول به نحو کامل درج‌ شده است و فروشنده در خصوص موارد ذکر نشده تعهدی ندارد.
2-    فایل‌های ضروری ارائه‌ شده همراه محصول صرفا جهت کمک بیشتر به کاربر برای دستیابی راحت تر به منابع است و خارجه رو مسئولیتی در قبال بروز نگه داشتن یا تجمیع و توزیع مورادی از این دست ندارد.
3-    دسترسی به سرویس ها صرفا بر اساس موارد مندرج در توضیحات محصول می باشد.
4-    محصولات تحویلی در دسته های دیگر همچون قالب های HTML و دموهای آماده و اسکریپت تابع شرایط تحویل محصول طبق توضیحات درج شده در محصول می باشند.
5-    خارجه رو مسئولیتی در قبال ترجمه مدارک کاربر و متقاضی نداشته و همچنین تعهدی در قبال انتشار راهنمایی استفاده از فایل ها بر عهده خارجه رو نمی باشد.
6-    به دلیل ازدیاد فایل های گوناگون در پروسه مهاجرت، در صورت نیاز به انتشار این فایل ها، خارجه رو می تواند لینک مستقیم به فایل های مذکور داده و یا آن ها را در هاست خود آپلود نماید که درصورت تغییر آدرس فایل مذکور بر روی هاست اصلی و یا آپدیت نشدن آن به ورژن جدید، مسئولیتی گردن خارجه رو نمی باشد.
7-    خارجه رو در تمامی سرویس هایی که نیاز به ارایه مدارک باشد تا حد امکان فایل ها و لینک های مربوطه را بر اساس نوع سرویس دریافتی کاربر ، بر اساس جزییات مندرج در محصول و یا سرویس خریداری شده در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

‌ص- پشتیبانی از محصولات:

1-      ارائه خدمات پشتیبانی، توسط فروشنده و از طریق سیستم تیکت پشتیبانی خارجه رو در خصوص مشکلات مربوط به عملکرد محصول یا سرویس.
2-      خدمات پشتیبانی تضمین‌ شده که در توضیحات محصولات دارای خدمات پشتیبانی به آن پرداخته شده به مدت مشخص درج شده در توضیحات محصول از تاریخ ثبت سفارش (به صورت لحظه ای نخواهد بود) و با حداکثر زمان پاسخگویی 48 ساعت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) برای هر تیکت توسط فروشنده هر محصول ارائه می‌شود.
3-      درصورتی‌که محصولی مجهز به مدال پشتیبانی VIP باشد، این مدال بدان معناست که سرویس ویژه خدمات پشتیبانی به کاربر ViP داده خواهد شد . این خدمات برای کاربرهای عادی نیست.
4-      بستر پشتیبانی سرویس ها محصولات خریداری شده صرفا از طریق ثبت تیکت در بخش کاربری می باشد.

‌ق- شرایط مرجوعی محصولات:

1-         مستفاد از ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده 1 آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات خارجه رو که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد نمی‌شود، اما خارجه رو در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده در صورت تحقق یکی از موارد زیر ظرف مدت 72 ساعت از تاریخ ثبت سفارش، خارجه رو مجوز بهره‌ برداری از محصول و سرویس خریداری‌شده را لغو و  مبلغ پرداخت‌ شده را به کیف پول خریدار مسترد می‌نماید:

– ناسازگاری محصول خریداری‌ شده با دیگر پکیج های مهاجرتی خریداری شده کاربر، برای مثال اگر کاربر قبلا پکیج اخذ پذیرش از اتریش را خریداری کرده و به اشتباه مشاوره تکمیلی مهاجرت به ایسلند را ثبت نموده، این ناسازگاری خرید نشان گر اشتباه کاربر بوده و درصورت درخواست در مدت زمان مقرر حق فسخ برای وی در نظر گرفته می شود.
– عدم پاسخگویی خارجه رو به تیکت خریدار پس از گذشت 72 ساعت از زمان ثبت آخرین پاسخ تیکت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) ؛

ر- شرایط مرجوعی در صورت خریداری پشتیبانی اضافه:

در این شرایط صرفاً مبلغ پشتیبانی اضافه مرجوع می‌گردد و مرجوعی فقط در شرایط عدم پاسخگویی فروشنده به تیکت خریدار، پس از گذشت 72 ساعت از زمان ثبت تیکت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) صورت خواهد گرفت.

تبصره: سایر شرایط مرجوعی در 72 ساعت ابتدای خرید محصول (بخش «ق») در صورت خرید پشتیبانی اضافه لحاظ نخواهد شد.

‌ش- سایر شرایط:

1- کاربر بایستی پیش از خرید حتما به کیفیت محصول و توضیحات محصول و موارد مشابه دقت فرماید.

3- هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار خارجه رو شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و خارجه رو حق غیرفعال نمودن کاربران و اقدام قانونی علیه نامبردگان را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. انتشار مطالب غیر واقع از سامانه خارجه رو و یا هر یک از محصولات آن نیز مشمول این بند می‌گردد. کاربر می‌پذیرد در صورت نقض تعهد حاضر موظف است مبلغ 2000 یورو به سبب نقض تعهد قراردادی به خارجه رو بپردازد. این بند نافی حق خارجه رو برای اقدام به پیگیری‌های کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمی‌باشد.

4- کاربر متعهد است طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از سامانه خارجه رو استفاده نماید. درصورتی‌که به سبب عدم رعایت قوانین و قرارداد حاضر توسط کاربر، خارجه رو ملزم به پرداخت مبالغی به مراجع قضایی، اداری، دولتی، سایر مراجع یا به اشخاص ثالث گردد ( ازجمله هزینه‌های دادرسی و هزینه اخذ وکیل)، کاربر موظف است کلیه مبالغ پرداخت‌شده را به خارجه رو پرداخت نماید.

5- تمامی اطلاعات کاربران به‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد خارجه رو محافظت‌شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، خارجه رو مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است،

6- کاربر متعهد است به درخواست خارجه رو ، درصورتی‌که خارجه رو به سبب نقض این قرارداد توسط کاربر، دعوایی را علیه وی یا شخص ثالث طرح نماید، هزینه‌هایی را که به این سبب متحمل می‌شود، از جمله به‌ نحو غیر انحصاری هزینه‌ های دادرسی و حق‌الزحمه وکیل را پرداخت نماید.

7- این شرایط و ضوابط و سایر اطلاعیه‌ های حقوقی که خارجه رو در سامانه خارجه رو منتشر می‌سازد، رابطه‌ی قراردادی را در رابطه با وب‌سایت خارجه رو میان کاربر و خارجه رو به وجود می‌آورند. درصورتی‌که یک یا چند بند از بندهای این قرارداد به هر دلیلي بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرا باشد، این عدم اعتبار، غیرقانونی بودن و یا غیرقابل اجرا بودن نباید بر دیگر مفاد این قرارداد تأثیر بگذارد و این قرارداد باید طوری تعبیر شود که گویي چنین ماده بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرایي در آن وجود ندارد؛ همچنین قرارداد باید در حد امکان بر اساس شرایط و هدف اصلی‌اش اجرا گردد.

8- خارجه رو می‌تواند قرارداد حاضر را به صلاحدید خود و در هر زمان تغییر دهد. قرارداد اصلاح‌ شده فوراً پس از قرار گرفتن بر روی وب‌سایت یا در زمانی که خارجه رو تعیین می‌نماید، لازم‌الاجرا خواهد شد و کاربر مسئولیت بررسی به‌روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد. این تغییر از طریق پیامک، پنل کاربری یا ایمیل به اطلاع کاربر رسیده و استمرار استفاده از سامانه، پس از لازم الاجرا شدن این تغییرات به منزله قبول آن است . خارجه رو درصورتی‌که بخواهد تغییر اساسی را در قرارداد صورت دهد، 10 روز پیش از قرار گرفتن آن در وب‌سایت، اطلاعیه اصلاح قرارداد را در وب‌سایت قرار خواهد داد و کاربر در صورت مخالفت با آن، صرفاً می‌تواند خرید از سامانه خارجه رو را متوقف نماید و با ارسال درخواست خود مطابق بخش «م» به خارجه رو اطلاع دهد. در این‌ صورت کاربر حق خرید هیچ محصولی را از خارجه رو ندارد. مفاد قرارداد حاضر بدون اعمال اصلاحات، صرفا در خصوص محصولات خریداری شده، تا زمان انقضای مدت قرارداد پابرجا خواهد بود ولیکن پس از خاتمه مدت قرارداد، قرارداد تمدید نخواهد شد و حساب کاربری کاربر موصوف مسدود خواهد شد. در هر صورت خارجه رو مسئول خساراتی که به سبب اصلاح یا توقف وب‌سایت خارجه رو ، به کاربر یا شخص ثالث وارد می‌شود نخواهد بود.

9- کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌ الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان خارجه رو و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه خارجه رواست، ملغی است.

کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان خارجه رو و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه خارجه رو است، ملغی است.