حریم خصوصی

اعلامیه حریم خصوصی  خارجه رو

حریم خصوصی‌تان برایمان مهم است. این اعلامیه حریم خصوصی ماهیت داده‌های شخصی که خارجه رو پردازش می‌کند، نحوه پردازش آن توسط  خارجه رو، و اهداف مربوط به آن را توضیح می‌دهد.

خارجه رو  طیف وسیعی از محصولات و سرویس هایی  را ارائه می‌دهد که عبارتند از: محصولات مبتنی بر سرور که شرکت‌های تجاری سراسر دنیا برای تسهیل عملکرد از آن‌ها استفاده می‌کنند، دستگاه‌هایی که در منزل به کار می‌برید، نرم‌افزارهایی که دانشجویان در دانشگاه ها استفاده می‌کنند و سرویس‌هایی که مهاجرین برای دریافت اطاعات ، قبل یا بعد از مهاجرت استفاده می‌کنند. هرگونه ارجاع به محصولات و سرویس های خارجه رو در این اعلامیه شامل سرویس‌ها، وب‌سایت‌‌ها، برنامه‌ها، نرم‌افزارها، سرورها می‌شود.

لطفاً جزئیات مختص هر محصول را در این اعلامیه حریم خصوصی که ارائه اطلاعات مرتبط بیشتری ارائه می‌دهد بخوانید. این اعلامیه در مورد تعاملات خارجه رو  با شما، محصولات و سرویس های خارجه رو فهرست‌شده در زیر و همچنین سایر محصولاتو سرویس های  خارجه رو  کاربرد دارد که حاوی این بیانیه هستند.

داده‌های شخصی که جمع‌آوری می‌کنیم

خارجه رو  داده‌های شما را از طریق تعاملات ما با شما و از طریق فرم ها جمع‌آوری می‌کند. شما برخی از این داده‌ها را به‌طور مستقیم ارائه می‌دهید و ما برخی از آن‌ها را از طریق جمع‌آوری داده‌های مربوط به تعاملات، استفاده و تجربه شما از محصولاتمان کسب می‌کنیم. اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم به زمینه تعاملات شما با خارجه رو و انتخاب‌هایتان بستگی دارد که شامل تنظیمات حریم خصوصی و محصولات و قابلیت‌های مورد استفاده شما می‌شود.

وقتی از فناوری مورد استفاده شما و داده‌هایی که به اشتراک می‌گذارید صحبت می‌شود، گزینه‌هایی را در اختیار دارید. زمانی که از شما درخواست می‌شود داده‌های شخصی را ارائه دهید، می‌توانید این درخواست را رد کنید. بسیاری از سرویس های ما برای اینکه خدماتی را در اختیارتان قرار دهند، به برخی داده‌های شخصی نیاز دارند. اگر انتخاب کردید که داده‌های الزامی را برای ارائه سرویس یا قابلیتی فراهم نکنید، نمی‌توانید از آن سرویس یا قابلیت استفاده کنید. به همین ترتیب، چنانچه ما قانوناً ملزم به جمع‌آوری داده‌های شخصی یا وارد شدن به قرارداد با شما یا اجرای قرارداد باشیم و شما داده‌ها را ارائه ندهید، قادر نخواهیم بود که وارد آن قرارداد شویم؛ یا اگر این قرارداد مربوط به یکی از سرویس های موجود و مورد استفاده شما باشد، ممکن است مجبور به تعلیق یا لغو آن شویم. در صورت بروز چنین شرایطی در هر زمان، به شما اطلاع خواهیم داد.

در هنگام خرید سرویس ها :

خارجه رو  با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های خارجه رو قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، خارجه رو جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و خارجه رو تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

ارتباط ما با مشتریان و کاربران و استفاده کنندگان از وبسایت ها :
همچنین خارجه رو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند با ارسال ایمیل به info@kharejehro.com عضویت دریافت خبرنامه خارجه رو را لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌های نوشتاری و صوتی و سلب حق اعتراض می‌باشد.
توجه داشته باشید که 30008786 و 10006000700500 شماره‌هایی است که خارجه رو از طریق آن برای کاربران و مشتریان داخل ایران و با شماره 0018018949161 برای مشتریان و کاربران خارج از ایران خود پیامک (اس‌ام‌اس) و یا پیام صوتی ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیام است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه خارجه رو را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
همچنین ممکن است خارجه رو از طریق شماره های 10008663 و یا 2000500666 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، پیام ارسال کند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان خارجه رو ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام خارجه رو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به support@Kharejehro.com اطلاع دهید.

محتوای جاسازی شده از دیگر وبسایت ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

نظرات کاربران، اطلاعات و نحوه استفاده از آن :

خارجه رو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، خارجه رو می‌تواند از اطلاعات ثبت‌ شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت خارجه رو، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌ الذکر به خارجه رو اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه خارجه رو را از خود سلب می‌کند. خارجه رو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای خارجه رو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که خارجه رو همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی خارجه رو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و خارجه رو حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌ دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های خارجه رو ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

خارجه رو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
از طریق ارسال ایمیل به آدرس زیر :
support@Kharejehro.com
و یا از طریق چت آنلاین موجود در وبسایت.