نیاز به دریافت خدمات حضوری قبل و بالاخص بعد از مهاجرت یکی دیگر از دغدغه های مهاجرین هست.
ما کمک میکنیم پازل شما تکمیل بشه! چرخاندن چرخ دنده های مهاجرت با ما !

شاید بسیار یا تمام مواردی که متقاضی قبل از مهاجرت و اقدامات لازم برای این مسیر را بتواند خود شخصا و یا با کمک دوستان و دیگر اعضای خانواده خود انجام دهد ولی نمیتوان منکر این موضوع شد که مهاجرین بعد از مهاجرت نیاز به دریافت خدمات و سرویس های زیادی دارند که بخشی از این موارد شاید با مشاوره ای ساده و پرسش و پاسخ ، مرتفع بشه ولی هستند موارد بسیار زیادی که ممکنه متقاضی بعد از مهاجرت نیاز به خدمات حضوری داشته باشه.

برای مثال اگر بخواهیم نیروی کاری که با ویزای جستجوی کار وارد کشور مقصد شده را مثال بزنیم این فرد بعد از ورود قطعا در اولین قدم نیاز داره بدونه که به کدوم بخش از کدام اداره می بایست مراجعه و اعلام حضور کنه، یا ممکنه براش سوال پیش بیاد که اصلا چه نکات و مواردی رو باید انجام بده، خب تا اینجای کار هم مشکلی نیست نهایت با مشاوره میتونه این موارد رو حل کنه ولی اگر نیاز به مراجعه حضوری به اداره ای را داشته باشه و از بد حادثه متصدی اون بخش و یا دوست متقاضی ما مسلط به زبان مشترکی برای ارتباط با یکدگیر نباشند، اینجاست که خدمات حضوری بسیار کاربردی است.

این خدمات حضوری حتی میتونه برای مراجعه به بانک، برای بستن قرارداد اجاره مجل سکونت، برای حضور درمکانی خاص و …. باشه که ما بنا به نیاز متقاضیان تصمیم گرفتیم برای این بخش هم سرویس هایی رو ترتیب بدیم که شما میتونید براحتی با مطالعه شرایط و هزینه سرویس ها و نوع خدماتی که با پرداخت هزینه های مربوطه دریافت میکنید، با خیالی آسوده سرویس های مراجعه و خدمات حضوری را دریافت کنید.

این خدمات در تیم خارجه رو از خدمات استقبال فرودگاهی و راهنمایی به محل سکونت گرفته تا مراجعه به عنوان مترجم یا همراه در ادارات مختلف تا حد ممکن و در موارد خاص معرفی وکیل و … می باشد.

اگر سرویس خاصی مد نظر شماست که در بسته های خدماتی ما دیده نشده حتما با تیم ما در میان بگذارید، قطعا درصورت امکان سرویس مذکور بصورت اختصاصی به شما ارایه شده و یا اگر شرایط تیمی وجود داشته باشد، سرویس پیشنهادی به عنوان یکی از خدمات ما به بقیه سرویس ها اضافه خواهد شد.

تیم مشاوره مهاجرتی خارجه رو با نظارت و مدیریت محمد حاتمیان همیشه از انتقادات و نقطه نظرات شما دوستان و همراهان استقبال میکنه، پس اگر به هر دلیلی بعد از دریافت سرویس مورد انتخاب خود رضایت شما جلب نشد حتما با تیم ما در میان بگذارید تا نه تنها مورد مذکور بر طرف بشه بلکه تا جای ممکن و توان تیمی سعی در کسب رضایت شما نماییم.